Spousta možností tvořit a všechny kdykoliv v rámci otevírací doby

pro dospělé i pro děti! Bez termínů a bez objednávání. Neplatíte žádné vstupné. Zaplatíte podle toho, jaký výrobek či činnost si vyberete.

Malování na keramiku

Najdete u nás širokou nabídku talířků, mističek, hrníčků a dalších keramických polotovarů po prvním výpalu, které čekají, až jim keramickými glazurami vdechnete život.

My výrobky doplníme průhlednou glazurou a vypálíme ve vlastní keramické peci. Hotovou keramiku je možné plnohodnotně používat v kuchyni. Výrobek budete mít připraven k vyzvednutí zhruba za  dva týdny.

 

Cena malování se odvíjí od typu a velikosti vybraného polotovaru. V ceně polotovar, glazury, pomůcky i výpal. Ceny od 90 Kč.

Papírové tvoření

Razítka, vzorované papíry, embosovací a vyřezávací šablony, Big Shot, barevné inkousty, embosovací prášky, horkovzdušná pistole - vše potřebné pro výrobu originálních papírových přáníček a různorodých papírových dekorací.

 

Cena výroby přání z papíru je 59 Kč.

Cena neobsahuje případné doplňkové komponenty (např. mašle, kamínky, dřevěné výřezy apod.)

Je možné využít vybavení dílny i pro vlastní projekty.

Poplatek v tomto případě činí 60 Kč/hodinu/osoba a v ceně je použití veškerého výše uvedeného vybavení dílny (v ceně není spotřebovaný papír, je možné si donést i svůj materiál).

Modelování z keramické hlíny.

Hroudy surového materiálu, do kterých můžete zabořit prsty a zapomenout na starosti všedních dní :-) Můžete přijít jen tak "mačkat", ale po dohodě Vám výrobky i vypálíme v keramické peci.

Cena tvoření 80 Kč/os + cena dle hmotnosti hlíny

Dekorování textilu.

Polštářky, zástěry, utěrky, ubrusy a další textilní polotovary připravené na dekorování textilními barvami, razítky apod.

Můžete si přinést i vlatní textil k pomalování!

Cena tvoření 80 Kč/os + cena vybraného polotovaru.

Ovčí rouno.

Panenky, brože, postavičky... Všechno Vás naučíme vyrábět z ovčího rouna. 

 

Květinové čelenky a ozdoby.

Spousta polotovarů pro čelenky, sponky, brože a další ozdoby a k tomu plný košík neživých květů. Ráj pro všechny parádnice...taky je rády nosíme ;)

Cena tvoření:

99 Kč/ks (čelenka/spona) + 5 Kč/kytička

59 Kč/ks (pinetka/brož) + 5 Kč/kytička

 

© 2015 Tvoje dílna

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.